GRAPHIC DESIGN WPRAKTYCE

Tomasz Bilak Tomasz Czyżkowski Sebastian Goyke

44 LEKCJE, 27 WARSZTATÓW, 8 MODUŁÓW
23 PAŹDZIERNIKA
15 KWIETNIA

Chciałbyś zarabiać, tworząc wzory opakowań, projekty kampanii SM lub projektować od podstaw tożsamość wizualną marek globalnych? Zostań Graphic Designerem i ujarzmij paletę kolorów, typografię i aktualne trendy w kompozycji!

W mniej niż pół roku opanujesz kompleksowy proces designu i profesjonalne narzędzia tj.: InDesign, Photoshop, Illustrator i Figma. Ponadto nauczysz się trafnie adresować potrzeby klientów oraz przekonująco prezentować swoje projekty. Pod okiem ekspertów stworzysz 16 projektów, z których będziesz naprawdę dumny, i które utorują ci drogę do wymarzonej pracy!

DOWIEDZ SIĘ
23 października
15 kwietnia

O WYKŁADOWCACH

Tomasz Bilak

„WSPÓŁPRACUJĘ Z LUDŹMI, KTÓRYM ZALEŻY NA SPÓJNYM I CZYTELNYM WIZERUNKU MARKI. SŁUCHAM, ANALIZUJĘ, PROJEKTUJĘ”
Tworzył moodboardy, projektował nadruki na odzież i akcesoria, przygotowywał dokumentację techniczną i pracował z licencjami (Disney Warner Bros., Marvel) dla marki LPP SA / Cropp Men.
Współtworzył strategie, projektował koncepcje kierunków wizualnych i projektował systemy identyfikacji wizualnej jako Brand Designer w Fuse Collective.

Tomasz Czyżkowski

„PROJEKTOWANIE GRAFICZNE SŁUŻY DOSTARCZENIU ODPOWIEDNIEJ WARTOŚCI DLA KLIENTA I JEGO BIZNESU”
Leader Senior Graphic Designer, który na co dzień zajmuje się szeroko rozumianą identyfikacją wizualną.
Twórca plakatów o tematyce społecznej i kulturalnej.
Ma doświadczenie we współpracy z mniejszymi oraz większymi klientami.
Odpowiada za identyfikację wizualną współpracujących z nim marek
Dba o spójność w komunikacji wizualnej, rozwój oraz tworzenie nowych elementów graficznych.
Tworzył materiały identyfikacji wizualnej dla marek: FM GROUP, Objectivity Sp. z o.o., TKH Security.

Sebastian Goyke

„NIE MA DROGI NA SKRÓTY. TYLKO DZIĘKI CIĘŻKIEJ PRACY JESTEŚMY W STANIE OSIĄGNĄĆ SUKCES”
Pracował m.in. dla Naczelnego Sądu Administracyjnego w Warszawie, Muzeum Gdańska, Muzeum Krakowa, Bałtycka TV i marki Trefl SA.
Bierze udział w procesach rekrutacyjnych innych grafików.
Zarządza zespołem grafików w pionie marketingu.
Opracowuje katalogi produktowe, ściśle współpracuje z Dyrektorem Artystycznym w zakresie kreacji.
Rozwija marketing produktu na zagranicznych rynkach, pracuje z licencjami, przygotowuje brandbooki i dedykowane linie stylistyczne.
Zajmował się projektowaniem gier planszowych na licencjach: Harry Potter, Disney, Pixar oraz Paw Patrol dla marki Trefl SA.

TEN KURS JEST DLA CIEBIE, JEŚLI…

JESTEŚ POCZĄTKUJĄCYM GRAFIKIEM Opanujesz projektowanie graficzne od podstaw i poznasz kluczowe funkcje oprogramowania Adobe (Illustrator, InDesign, Photoshop). W trakcie zajęć otrzymasz wskazówki dotyczące projektowania, poznasz niezbędne narzędzia, a dzięki praktycznym zadaniom domowym rozbudujesz swoje portfolio. Poznasz także aspekty biznesowe i prawne, umowy oraz etykę pracy w zawodzie grafika.
JESTEŚ OSOBĄ PRACUJĄCĄ W ZESPOLE KREATYWNYM (TWÓRCĄ KONTENTU, DZIENNIKARZEM, COPYWRITEREM) W trakcie zajęć zdobędziesz nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również praktyczną. Opanujesz oprogramowanie Adobe (Illustrator, InDesign, Photoshop) oraz podstawowe umiejętności projektowe. Dowiesz się, jak stworzyć chwytliwe portfolio i wzbogacisz je o projekty stworzone w trakcie zajęć.
CHCESZ SIĘ PRZEBRANŻOWIĆ Opanujesz niezbędne narzędzia, co pozwoli ci stać się bardziej kompetentnym i pewnym siebie w swoim nowym zawodzie. Nauczysz się wykorzystywać wiedzę do tworzenia projektów. Dzięki praktycznym zadaniom i wskazówkom od prowadzących zyskasz umiejętność realizowania złożonych zadań. Poznasz skuteczne metody komunikacji z potencjalnymi klientami, co ułatwi ci zdobywanie nowych zleceń i budowanie trwałych relacji biznesowych.

program

WYMAGANIA PROGRAMOWE

Format pracy

Bierz udział w zajęciach online, odtwarzaj nagrania z lekcji w dogodnym dla Ciebie momencie, rozmawiaj na Discordzie z prowadzącym i wymieniaj się doświadczeniami z innymi uczestnikami kursu. Wszystkie potrzebne materiały będą znajdować się na Google Classroom – będziesz miał dożywotni dostęp do tych kanałów!

Co zyskasz po kursie?

Znajomość niezbędnych narzędzi do pracy (InDesign, Photoshop, Illustrator, Figma) będziesz miał w małym palcu.
Kontakt z klientem nie będzie dla Ciebie wyzwaniem – zdobędziesz pewność siebie, którą wykorzystasz argumentując wybrane rozwiązania oraz tworząc oferty i wyceny projektów.
Dzięki zdobytym umiejętnościom analizy rynku i zapotrzebowania oraz poznaniem najnowszych trendów zyskasz realny wpływ na swoją karierę.

PRZYKŁADOWE PRACE WYKŁADOWCÓW

Dowiedz się więcej
23 PAŹDZIERNIKA
15 KWIETNIA
Zapisz się na kurs lub zadaj nam pytanie
Pole obowiązkowe
Rejestrując się na kurs i klikając przycisk „zapisuję się” zgadzasz się z warunkami oferty i polityką prywatności i ochrony danych osobowych.