GRAPHIC DESIGN W PRAKTYCE — kursy online o tym, jak stać się Graphic Designerem | SKVOT

GRAPHIC DESIGN

Tomasz Bilak Tomasz Czyżkowski Sebastian Goyke

44 LEKCJE, 20 WARSZTATÓW, 9 MODUŁÓW
19 CZERWCA
2 GRUDNIA

Chciałbyś zarabiać, tworząc wzory opakowań, projekty kampanii SM lub projektować od podstaw tożsamość wizualną marek globalnych? Zostań Graphic Designerem i ujarzmij paletę kolorów, typografię i aktualne trendy w kompozycji!

W mniej niż pół roku opanujesz kompleksowy proces designu i profesjonalne narzędzia tj.: InDesign, Photoshop, Illustrator i Figma. Ponadto nauczysz się trafnie adresować potrzeby klientów oraz przekonująco prezentować swoje projekty. Pod okiem ekspertów stworzysz 16 projektów, z których będziesz naprawdę dumny, i które utorują ci drogę do wymarzonej pracy!

WIĘCEJ INFORMACJI
19 CZERWCA
2 GRUDNIA

O WYKŁADOWCACH

Tomasz Bilak

„WSPÓŁPRACUJĘ Z LUDŹMI, KTÓRYM ZALEŻY NA SPÓJNYM I CZYTELNYM WIZERUNKU MARKI. SŁUCHAM, ANALIZUJĘ, PROJEKTUJĘ”
Tworzył moodboardy, projektował nadruki na odzież i akcesoria, przygotowywał dokumentację techniczną i pracował z licencjami (Disney Warner Bros., Marvel) dla marki LPP SA / Cropp Men.
Współtworzył strategie, projektował koncepcje kierunków wizualnych i projektował systemy identyfikacji wizualnej jako Brand Designer w Fuse Collective.

Tomasz Czyżkowski

„PROJEKTOWANIE GRAFICZNE SŁUŻY DOSTARCZENIU ODPOWIEDNIEJ WARTOŚCI DLA KLIENTA I JEGO BIZNESU”
Leader Senior Graphic Designer, który na co dzień zajmuje się szeroko rozumianą identyfikacją wizualną.
Twórca plakatów o tematyce społecznej i kulturalnej.
Ma doświadczenie we współpracy z mniejszymi oraz większymi klientami.
Odpowiada za identyfikację wizualną współpracujących z nim marek.
Dba o spójność w komunikacji wizualnej, rozwój oraz tworzenie nowych elementów graficznych.
Tworzył materiały identyfikacji wizualnej dla marek: FM GROUP, Objectivity Sp. z o.o., TKH Security.

Sebastian Goyke

„NIE MA DROGI NA SKRÓTY. TYLKO DZIĘKI CIĘŻKIEJ PRACY JESTEŚMY W STANIE OSIĄGNĄĆ SUKCES”
Pracował m.in. dla Naczelnego Sądu Administracyjnego w Warszawie, Muzeum Gdańska, Muzeum Krakowa, Bałtycka TV i marki Trefl SA.
Bierze udział w procesach rekrutacyjnych innych grafików.
Zarządza zespołem grafików w pionie marketingu.
Opracowuje katalogi produktowe, ściśle współpracuje z Dyrektorem Artystycznym w zakresie kreacji.
Rozwija marketing produktu na zagranicznych rynkach, pracuje z licencjami, przygotowuje brandbooki i dedykowane linie stylistyczne.
Zajmował się projektowaniem gier planszowych na licencjach: Harry Potter, Disney, Pixar oraz Paw Patrol dla marki Trefl SA.

TEN KURS JEST DLA CIEBIE, JEŚLI…

JESTEŚ POCZĄTKUJĄCYM GRAFIKIEM Opanujesz projektowanie graficzne od podstaw i poznasz kluczowe funkcje oprogramowania Adobe (Illustrator, InDesign, Photoshop). W trakcie zajęć otrzymasz wskazówki dotyczące projektowania, poznasz niezbędne narzędzia, a dzięki praktycznym zadaniom domowym rozbudujesz swoje portfolio. Poznasz także aspekty biznesowe i prawne, umowy oraz etykę pracy w zawodzie grafika.
JESTEŚ OSOBĄ PRACUJĄCĄ W ZESPOLE KREATYWNYM W trakcie zajęć zdobędziesz nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również praktyczną. Opanujesz oprogramowanie Adobe (Illustrator, InDesign, Photoshop) oraz podstawowe umiejętności projektowe. Dowiesz się, jak stworzyć chwytliwe portfolio i wzbogacisz je o projekty stworzone w trakcie zajęć.
CHCESZ SIĘ
PRZEBRANŻOWIĆ
Opanujesz niezbędne narzędzia, co pozwoli ci stać się bardziej kompetentnym i pewnym siebie w swoim nowym zawodzie. Nauczysz się wykorzystywać wiedzę do tworzenia projektów. Dzięki praktycznym zadaniom i wskazówkom od prowadzących zyskasz umiejętność realizowania złożonych zadań. Poznasz skuteczne metody komunikacji z potencjalnymi klientami, co ułatwi ci zdobywanie nowych zleceń i budowanie trwałych relacji biznesowych.

program

WYMAGANIA PROGRAMOWE

Format pracy

Bierz udział w zajęciach online, odtwarzaj nagrania z lekcji w dogodnym dla Ciebie momencie, rozmawiaj na Discordzie z prowadzącym i wymieniaj się doświadczeniami z innymi uczestnikami kursu. Wszystkie potrzebne materiały będą znajdować się na Google Classroom – będziesz miał dożywotni dostęp do tych kanałów!

Co zyskasz po kursie?

Znajomość niezbędnych narzędzi do pracy (InDesign, Photoshop, Illustrator, Figma) będziesz miał w małym palcu.
Kontakt z klientem nie będzie dla Ciebie wyzwaniem – zdobędziesz pewność siebie, którą wykorzystasz argumentując wybrane rozwiązania oraz tworząc oferty i wyceny projektów.
Dzięki zdobytym umiejętnościom analizy rynku i zapotrzebowania oraz poznaniem najnowszych trendów zyskasz realny wpływ na swoją karierę.

PRZYKŁADOWE PRACE WYKŁADOWCÓW

Dowiedz się więcej
19 CZERWCA
2 GRUDNIA
Zapisz się na kurs lub zadaj nam pytanie
Pole obowiązkowe
„Powyższe informacje mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego – po więcej szczegółów skontaktuj się z naszym doradcą.”