EDYCJA I MONTAŻ WIDEO — kurs online | SKVOT

EDYCJA
I MONTAŻ
WIDEO

Agata Przygodzka Video Editor and Content Creator w Jabra

Jakub Rados
Montażysta w Sodar Film

27 czerwca
19 września

Montuj z Adobe Premiere Pro. Szybko. Odważnie. Efektownie.

 

Opanuj najważniejsze aspekty montażu wideo oraz najbardziej przydatne narzędzia (warp stabilizer, essential sound, essential graphics, lumetri color, speed), które ułatwiają pracę i dają wiele możliwości twórczych. Dowiedz się, jak zarządzać materiałami wideo oraz współpracować z klientami i reżyserami.
Wzbogać swoje portfolio o 5 materiałów wideo pomocnych przy szukaniu zleceń (trailer, reklamę TV, reelsa, relację z eventu i wizytówkę).

ZAPISZ SIĘ
27 CZERWCA
19 WRZEŚNIA

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli jesteś:

Początkującym montażystą wideo lub redaktorem Poznasz od podstaw Adobe Premiere Pro i wykonasz montaż materiałów wideo, które wzbogacą Twoje portfolio. Nauczysz się dostosowywać formę montażu i efekty do konkretnego typu kontentu. Dowiesz się, jak wygląda praca z polskimi i zagranicznymi klientami oraz jak wykorzystać AI do skrócenia pracy nad montażem.
Blogerem lub twórcą treści Dowiesz się jak optymalizować działania i uatrakcyjnić montaż materiałów wideo oraz zwiększyć zasięgi. Projekty, które zrealizujesz podczas zajęć, będą mogły zostać udostępnione na twoich social mediach i stanowić dowód zdobytych umiejętności.
Dyrektorem artystycznym, operatorem obrazów, reżyserem lub sound designerem Zaczniesz samodzielnie tworzyć materiały do kampanii reklamowych lub innych projektów komercyjnych. Dzięki paralaksie nauczysz się zmieniać fotografię w interesujące wideo.
Specjalistą ds. marketingu lub business ownerem Stworzysz reklamę swojego produktu lub usługi. Poznasz triki montażowe i efekty, które sprawią, że Twoje materiały będą atrakcyjniejsze oraz zyskają większą popularność. Spersonalizujesz też wideo i dopasujesz efekty do konkretnego typu projektu.

O WYKŁADOWCACH

Agata Przygodzka

Video Editor and Content Creator w Jabra
W trakcie ponad 6-letniej kariery zmontowała ponad 150 filmów, w tym ponad 20 teledysków i 10 filmów krótkometrażowych oraz wykonała 13 korekcji kolorystycznych
Pracowała z markami takimi jak Guinness, Heineken, Sky, Sport Ireland, All Together Now, National Lottery, AIB
Pracowała w Collective Dublin Productions jako Senior Editor, gdzie brała udział w projektach od wstępnej koncepcji po finalny eksport. Współpracowała również indywidualnie z klientami i art directorami
Współtworzony przez nią teledysk „Last to leave” otrzymał nominację do Shark Awards, a film „Making Waves” do nagród na 9 festiwalach

PORTFOLIO - AGATA PRZYGODZKA

SHOWREEL 2024
Sport Ireland Sport for All
Welcome to #ATN22
Ailbhe Reddy - Last to Leave (Official Music Video)

Jakub Rados

Montażysta w Sodar film
Realizował projekty dla marek takich jak: Peugeot, Volkswagen, L'Oréal, Plus+, Santander, Pytanie na Śniadanie, MINI
Współpracuje z kilkoma agencjami reklamowymi, m.in. JAḾEL, Screenstudios, a także z instytucjami: Wajda School i Gdyńska Szkoła Filmowa
Uczestniczył przy tworzeniu filmów fabularnych, dokumentalnych, teledysków, reklam, reportaży i vlogów
Filmy, które montował, brały udział w polskich i międzynarodowych festiwalach takich jak: International Short Film Week Regensburg czy Festival Internacional de Cine de Huesca

PORTFOLIO - JAKUB RADOS

SPALINOWY CZY ELEKTRYCZNY?
Polaków Portret Własny (Polish Self-Portrait) - trailer
Janusz Chmielniak i Światło Nieśmiertelności - Trailer
Haffnera Residence - enklawa stylu w nadmorskim kurorcie

program

Co zyskasz po kursie?

Znajomość niezbędnych narzędzi do pracy (Adobe Premiere Pro, Adobe After Effects, Adobe Media Encoder i Adobe Media Audition), która pozwoli ci realizować jeszcze lepsze projekty.
Kontakt z klientem nie będzie dla ciebie wyzwaniem – zdobędziesz pewność siebie, którą wykorzystasz, argumentując wybrane rozwiązania oraz tworząc oferty i wyceny projektów.
Podczas kursu stworzysz pięć materiałów wideo, które wzbogacą twoje portfolio: trailer, reklamę TV, reklamę w formie reelsa, relację z eventu oraz wizytówkę.
Dowiedz się więcej i skorzystaj z promocji
27 czerwca
19 września
Żeby otrzymać więcej szczegółów o tym kursie oraz poznać cenę, wypełnij i wyślij poniższy formularz
Pole obowiązkowe

Promocja "SKVOT SPRING SALE" na drugi, tańszy kurs trwa do 31 maja 2024 r. Liczba miejsc ograniczona. Szczegóły w regulaminie.

Powyższe informacje mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego – po więcej szczegółów skontaktuj się z naszym doradcą.

Wymagania techniczne