UX writing od podstaw — kurs online | SKVOT

UX writing od podstaw

Ewa Wasilewska UX WRITERKA W CENTRALNYM OŚRODKU INFORMATYKI

12 zajęć, 6 tygodni  
12 czerwca
22 lipca

Zacznij pisać teksty, które informują, angażują i przekonują użytkowników.

Opanuj zasady pisania tekstów interfejsowych, komunikacji z użytkownikami i targetowania treści. Poznaj narzędzia pracy UX writera, takie jak: Miro, Figma, Chat GPT, Gemini i wiele innych. W trakcie kursu dowiesz się, jakie są metody badania tekstów, jak współpracować z innymi specjalistami oraz jak tworzyć komunikaty inkluzywne i mądrze korzystać z AI.

 

Poniedziałki i środy
18:00 - 19:30

Więcej
12 czerwca
22 lipca

O WYKŁADOWCZYNI

EWA WASILEWSKA

UX WRITERKA W CENTRALNYM OŚRODKU INFORMATYKI
Ma ponad 10-letnie doświadczenie w pracy z szeroko rozumianym tekstem.
Współpracowała z markami takimi jak: Super-Pharm, Suzuki, Ferrero, Ronson Development, Blue City, Orange Polska, T-mobile oraz PKO Bank Polski.
Obecnie zajmuje się tworzeniem treści do aplikacji mObywatel oraz innych rządowych produktów cyfrowych.

TEN KURS JEST DLA CIEBIE, JEŚLI JESTEŚ...

JUNIOR UX WRITEREM Dzięki kursowi uporządkujesz zdobytą dotychczas wiedzę oraz poszerzysz swoje umiejętności w obszarze UX writingu. Zyskasz szansę na zebranie materiałów do rozbudowy imponującego portfolio, które przyciągnie uwagę potencjalnych pracodawców.
COPYWRITEREM, DZIENNIKARZEM LUB SMM MANAGEREM Nauczysz się pisać przekonujące treści, które skutecznie wesprą użytkowników w podejmowaniu działań. Wzbogacisz też swoje portfolio.

PROJEKTANTEM UX/UI Nauczysz się umiejętne zarządzać treściami w projekcie oraz tworzyć jasne, zrozumiałe i skuteczne komunikaty w interfejsie użytkownika. Zrozumiesz również, jakie znaczenie mają zadania UX writera, co pozwoli na jeszcze lepszą współpracę z zespołem.

WEB DESIGNEREM Dzięki kursowi dowiesz się, jakie znaczenie mają treści w projektach. Rozwiniesz nowe umiejętności oraz otworzysz przed sobą możliwości rozwoju. Poznasz również sprawdzone sposoby na efektywną pracę z UX writerami.

NARZĘDZIA

1. Google Docs
2. Figma
3. Logios
4. Jasnopis
5. Miro
6. Chat GPT
7. Gemini

program

Co zyskasz po kursie?


Opanujesz szereg narzędzi, które są przydatne w codziennej pracy UX writera: Miro, Figma, Google Docs, Jasnopis, Logios, Chat GPT oraz Gemini.

Nauczysz się tworzyć teksty, które angażują użytkowników i zachęcają ich do działań. Zrozumiesz oczekiwania odbiorców i nauczysz się dostosowywać teksty do ich potrzeb i emocji.

Dzięki praktycznym ćwiczeniom i projektom, realizowanym w trakcie zajęć, stworzysz projekt, który wzbogaci twoje portfolio.

Format pracy

Bierz udział w zajęciach online, odtwarzaj nagrania z lekcji w dogodnym dla ciebie momencie, rozmawiaj na Discordzie z prowadzącymi i wymieniaj się doświadczeniami z innymi uczestnikami kursu. Wszystkie potrzebne materiały znajdziesz na Google Classroom. Pamiętaj, że masz dożywotni dostęp do tych kanałów!

12 CZERWCA
22 LIPCA
Uzyskaj więcej informacji
Wypełnij formularz a nasz doradca edukacyjny skontaktuje się z Tobą i przekaże więcej szczegółów o przebiegu i cenie kursu.
Pole obowiązkowe
Powyższe informacje mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego – po więcej szczegółów skontaktuj się z naszym doradcą.