ILUSTRACJA

SEBASTIAN KOMOROWSKI

PAWEŁ BIAŁAS

PRZEMYSŁAW ŁOWICKI

21 ZAJĘĆ, 5 MODUŁÓW
4 marca
22 maja

Praktyczny kurs „Ilustracja” w ciągu dwóch miesięcy wprowadzi cię w podstawy zawodu oraz pomoże opanować umiejętności niezbędne dla każdego ilustratora!

Poznaj w praktyce tajniki tworzenia dobrych ilustracji, concept artu czy character designu.
Skorzystaj z okazji, by udoskonalić takie aspekty jak: teksturowanie, światło, perspektywę, kompozycję, kolor skrypt czy pracę nad detalem. Pod okiem doświadczonych ilustratorów stworzysz profesjonalne portfolio w Adobe Illustrator, przygotujesz realizację sceny animacyjnej i nauczysz się zdobywać pierwsze zlecenia.
Inspiruj się pracami uczestników w procesie kształtowania własnego, oryginalnego stylu oraz naucz się odpowiednio wyceniać i monetyzować swoją pracę.

O WYKŁADOWCACH

SEBASTIAN KOMOROWSKI

LEAD ILUSTRATOR W ANIMWOOD
Ma 8 lat doświadczenia jako profesjonalny ilustrator oraz 14 lat praktyki w projektowaniu graficznym.
Pracował nad projektami dla Amazon Technology, Honda, Apple, LPP House, Pigeon, Blublu Studios, Pickled Frames i innych.
Tworzył koncepty maszyn, rekwizytów, postaci oraz środowiska do gier.
Regularnie od 2016 roku projektuje okładki dla Wydawnictwa Znak.

PAWEŁ BIAŁAS

MID-ILLUSTRATOR W ANIMWOOD STUDIO
Pracował nad projektami dla Amazon Technology, ABC_Good Morning America – Herstory, Croddroad Church, Honda, Dell, Roku TV.
Specjalizuje się w tworzeniu storyboardów, colorscriptów, backgroundów, concept artu i ilustracji na potrzeby animacji.

PRZEMYSŁAW ŁOWICKI

ART DIRECTOR W CHANGE SERVICEPLAN
Ma 10 lat doświadczenia w branży kreatywnej, pracował dla marek takich jak: mBank, Greengo, Panasonic, Kia Motors i InPost.
Jako Art Director w Change Serviceplan zajmuje się tworzeniem koncepcji kreatywnych do kampanii reklamowych aż po zarządzanie założeniami wizualnymi realizowanych projektów. Współpracuje z ilustratorami oraz tworzy plakaty i ilustracje.
Jest współautorem nagrodzonego projektu fanpage’u marki Krupnik oraz KIAF shortlist przyznanej podczas Kyiv International Advertising Festival nagrody Bronze Stevie Award 2018.
Stawia na rozwój zawodowy oraz artystyczny, co realizuje poprzez udział w kursach takich jak: „Sztuka Projektowania – 2023”, „Computer Graphics Master Academy – 2022 (Fundamentals of Environment Design)” w CGMA oraz „Metody twórczego myślenia” w SAR (Stowarzyszeniu Komunikacji Marketingowej).

PRACE WYKŁADOWCÓW

Shadow Of The Road - Shogun character design
Amazon DMO - projekty postaci do animacji, 2023
Cpt. Glenn Miller - projekt postaci
Cyberpunk 1982-2020 - okładka i ilustracje wakatowe, 2020
Snowstorm (reż. S. Pstrong) - droga do fabryki, 2015
Pandemia Mom, 2020
Amazon Technology - Brand Hero Character Design, 2019
Amazon Technology - Motorbike concept, 2020
Hunter Mech, 2013
Fixers Tavern - ilustracja do gry
Amazon Technology - Data Guardians, 2019
Amazon Studios Technology - Introduction Video
Amazon Studios Technology - TechTank Contest Video
Anihilation - Illustration
DELL - projekt explainer video
Crossroads church, Nehemian Vision- ilustracja do odcinka
Crossroads church, City- ilustracja do odcinka
Crossroads church, Bee- ilustracja do odcinka

Ten kurs jest dla ciebie, jeśli jesteś…

ABSOLWENTEM SZKOŁY PLASTYCZNEJ LUB CHCESZ ZOSTAĆ ILUSTRATOREM Zdigitalizujesz swoje prace i dasz im nowe, cyfrowe życie. Nauczysz się pracy z narzędziami do grafiki wektorowej i dzięki rozszerzonemu portfolio zaczniesz przyjmować nowe zlecenia.
POCZĄTKUJĄCYM ARTYSTĄ Uporządkujesz dotychczasową wiedzę i poprawisz swoje umiejętności edytorskie, które pozwolą ci na tworzenie wysokiej jakości ilustracji. Dowiesz się, jak powinieneś wyceniać swoje projekty, aby były zgodne z realiami rynkowymi. Nauczysz się tworzyć projekt od koncepcji do samego końca.
GRAFIKIEM Zdigitalizujesz swoje prace i dasz im nowe, cyfrowe życie. Nauczysz się pracy z narzędziami do grafiki wektorowej i dzięki rozszerzonemu portfolio zaczniesz przyjmować nowe zlecenia.

PRACE KURSANTÓW:

Borys Ratuszny
Eliot Skiera
Iga
Natalia Bieg

program

Co zyskasz po kursie?

Portfolio
Dzięki praktycznym warsztatom i zadaniom domowym stworzysz sześć ilustrowanych projektów, w tym plakat filmowy oraz przygotujesz realizację sceny animacyjnej.
Rozwój zawodowy
Poznasz dobre praktyki od wykładowców i zdobędziesz szansę na tworzenie ilustracji cyfrowej na zamówienie.
Poznasz różne ścieżki rozwoju dla ilustratorów i samodzielnie wybierzesz tę, która odpowiada twojemu stylowi tworzenia.
Przydatne narzędzia
Nauczysz się pracować w Adobe Illustrator & Photoshop oraz poznasz sposoby na rozwiązanie najczęściej pojawiających się problemów w pracy ilustratora.
Dowiedz się więcej o kursie „Ilustracja"
4 MARCA
22 MAJA
Żeby otrzymać więcej szczegółów o tym kursie oraz poznać cenę, wypełnij i wyślij poniższy formularz
Pole obowiązkowe
Powyższe informacje mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego – po więcej szczegółów skontaktuj się z naszym doradcą.

Format pracy

Bierz udział w zajęciach online, odtwarzaj nagrania z lekcji w dogodnym dla Ciebie momencie, rozmawiaj na Discordzie z prowadzącym i wymieniaj się doświadczeniami z innymi uczestnikami kursu.

Wszystkie potrzebne materiały będą znajdować się na Google Classroom – będziesz mieć dożywotni dostęp do tych kanałów! W trakcie kursu czekają cię nie tylko ćwiczenia, ale również wykłady, warsztaty i panele. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa w kursie, a na wybitnych studentów czekają dyplomy!

SPRZĘT