ILUSTRACJA — kurs online, podczas którego poznasz podstawy ilustracji i rozwiniesz umiejętności niezbędne w pracy | SKVOT

Ilustracja

Przemek Łowicki, Art Director w Change Serviceplan

16 zajęć, 10 tygodni
14 listopada
16 stycznia

Podczas kursu online „Ilustracja” w ciągu 10-tygodni poznasz podstawy i rozwiniesz umiejętności niezbędne, aby zacząć pracę jako ilustrator!

Zapisz się na kurs i poznaj zasady kompozycji obrazu oraz kreowania głębi poprzez perspektywę. Skorzystaj z okazji, aby szlifować planowanie storyboardów i wykorzystywanie fotomontażu oraz tekstur do szybkiego wykańczania obrazu. Pod okiem naszego eksperta przygotujesz dwa projekty, które wzbogacą twoje portfolio i pomogą w zdobywaniu zleceń. Nauczysz się też szacować i wyceniać czas potrzebny na stworzenie ilustracji.

Dowiedz się więcej
14 listopada
16 stycznia

O wykładowcy

Przemek Łowicki,

Art Director w Change Serviceplan
Ma 10 lat doświadczenia w branży kreatywnej, pracował dla marek takich jak: mBank, Greengo, Panasonic, Kia Motors i InPost.
Jako Art Director w Change Serviceplan zajmuje się tworzeniem koncepcji kreatywnych do kampanii reklamowych oraz zarządzaniem założeniami wizualnymi realizowanych projektów. Współpracuje z ilustratorami oraz tworzy plakaty i ilustracje
Jest współautorem nagrodzonego projektu za fanpage marki Krupnik oraz KIAF / SHORTLIST przyznanej podczas Kyiv International Advertising Festival nagrody Bronze Stevie Award 2018.
Stawia na rozwój zawodowy oraz artystyczny, co realizuje poprzez udział w kursach takich jak: „Sztuka Projektowania – 2023”, „ Computer Graphics Master Academy – 2022 (Fundamentals of Environent Design)” w CGMA oraz „Metody twórczego myślenia” w SAR (Stowarzyszeniu Komunikacji Marketingowej)

PRACE WYKŁADOWCY

Ten kurs jest dla ciebie, jeśli…

POCZĄTKUJĄCYM ILUSTRATOREM Uporządkujesz dotychczasową wiedzę i poprawisz swoje umiejętności edytorskie, które pozwolą ci na tworzenie wysokiej jakości ilustracji. Dowiesz się, jak powinieneś wyceniać swoje projekty, aby były zgodne z realiami.
PROJEKTANTEM GRAFICZNYM Z NIEWIELKIM DOŚWIADCZENIEM Poznasz najważniejsze techniki ilustracji cyfrowej oraz będziesz mógł wykorzystywać ten środek wyrazu w swojej pracy. Dzięki zdobytym umiejętnościom staniesz się wszechstronnym artystą, realizującym wyjątkowe projekty.
POCZĄTKUJĄCYM ARTYSTĄ KONCEPCYJNYM Dowiesz się więcej o ilustracji cyfrowej oraz zagadnieniach, które są z nią bezpośrednio związane. Poznasz etapy projektu od koncepcji po gotową ilustrację. Wzbogacisz portfolio o dwie prace i zdobędziesz nowe możliwości artystyczne oraz zawodowe.
OSOBĄ Z WYKSZTAŁCENIEM ARTYSTYCZNYM Nauczysz się digitalizacji zrealizowanych projektów i dawania im cyfrowego życia. Dzięki temu wzniesiesz się na całkowicie nowy poziom swojej artystycznej kariery.

program

Co zyskasz po kursie?

Portfolio
Praktyczne warsztaty oraz zadania domowe sprawią, że w twoim portfolio pojawią się dwa nowe projekty – krajobraz ukazujący znajomość zasad perspektywy oraz postać, dzięki której pokażesz, że umiesz budować tego typu ilustracje oraz operować światłem i cieniem.
Rozwój zawodowy
Dzięki regularnemu kontaktowi z wykładowcą poznasz lepiej pracę ilustratora oraz aspekty techniczne, z jakimi osoba na tym stanowisku musi sobie radzić. Dowiesz się też więcej o ścieżce kariery oraz gdzie zdobywać zlecenia.
Przydatne narzędzia
Nauczysz się obsługiwać niezbędne oprogramowanie – Adobe Photoshop oraz Procreate. Dzięki temu nabędziesz nowych umiejętności i będziesz łatwiej przekuwać pomysły w gotową ilustrację, która opowiada angażującą historię.

Format pracy

Weź udział w zajęciach online, odtwarzaj nagrania z lekcji, kiedy tylko chcesz, rozmawiaj z prowadzącym na Discordzie i wymieniaj doświadczenia z innymi uczestnikami kursu.

Potrzebne materiały znajdziesz na Google Classroom, a co więcej będziesz mieć dożywotni dostęp do wszystkich kanałów. W ramach kursu przygotowaliśmy dla ciebie wykłady teoretyczne, rozwijające warsztaty oraz wiele zadań domowych, które pozwolą ci sprawdzić zdobyte umiejętności w praktyce. Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat uczestnictwa.

SPRZĘT

Dowiedz się więcej
14 listopada
16 stycznia
Zapisz się na kurs lub zadaj nam pytanie
Pole obowiązkowe